Yücesoy Hakkında

Yücesoy Mühendislik

Başarıyla

Kurulduğumuz 1989 yılından bu yana, 40’ın üzerinde prestijli projeyi İzmir’de hayata geçirerek hep ‘başarıyla’ anılan bir kimlik kazandık.
Başarılarımız

Aşk ve İnançla

Hiçbir projemiz için ‘yaptık oldu’ demedik. İzmir için, İzmir’i yaşayan insanların ihtiyaçlarından yola çıkan akıllı çözümler ürettik. İzmir’in dokusunu ve doğasını aşkla ve inançla tasarladık ve kentimize armağan ettik.

Kaliteyle

Proje aşamasından başlayarak ürün geliştirme, mimari yapım-üretim dahil tüm süreci her detayıyla kendimiz yürüttük. Böylelikle her aşamasına hakim olduğumuz ve en ufak soruna hızla müdahale edebildiğimiz kaliteli işlere imza attık.

Güvenle

Bize duyulan güveni hiç boşa çıkarmadık. Projelerimizi söz verdiğimiz kalite standartlarında ve yaşama hazır durumda teslim ettik.

Cesaretle

İzmir’de, inşaat sektöründe birçok ilki gerçekleştirirken; geleceği parlak lokasyonlarda, ulaşılabilir rakamlarla kaliteli projeler ürettik. Bunu yapabilmek için gerekli olan yenilikçi bakış açısını ve cesareti gösterdik.
Değerlerimiz

Lokasyon

İzmir gibi olanaklar sunan bir şehirde geleceği herkesten önce görerek, ulaşım ve gelişim akslarına yakın hayatın içinde projeler var etmek.

Tasarım

Tasarımın, yaşamları değiştirme ve toplumları ileriye taşıma gücüne sahip olduğunu düşünüyoruz. Fonksiyonellik ve estetiği ahenkle birleştirerek zamansız, modası geçmeyen yapılar inşa ediyoruz.

Kazanç

Projelerimizin değerli birer yatırım aracı olduğunu iyi biliyoruz. Bir evi ev yapan özelliklere yoğunlaştığımız kadar, daima kazanç sağlayacak kriterleri de planlıyoruz. Lokasyon seçiminden nüfus analizine kadar gerekli her bilgiyi analiz ediyoruz.

Saygı

Markamız, verilmiş bir sözdür. Her Yücesoy projesini inşa ederken çevreye, paydaşlarımıza ve müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı, altına imza attığımız şeffaflık ve dürüstlük şiarıyla yerine getiririz
Tarihçemiz

Yükleniyor..